Jest 115 produktów.


torby, etui oraz plecaki na laptopa

Praktyczne torby i plecaki na laptopa to trend, który wciąż się rozwija. Jeszcze jakiś czas temu sprzęt chowało się do mało estetycznych wizualnie, wielkich i nieporęcznych teczek. Dziś możesz przebierać w ciekawych pomysłach, które na dodatek mogą zupełnie zmienić Twój dotychczasowy image.

W naszej ofercie nie brakuje stylowych, nowoczesnych rozwiązań. Prezentujemy klasyczne, wąskie torby na laptopa wykonane ze skóry, eleganckie etiu dla notebooków, a także nowoczesne plecaki, w których zmieści się znacznie więcej. Każdy z prezentowanych przez nas produktów powstał z tworzyw najwyższej jakości – w trosce o Twoją wygodę oraz gwarancję o to, że będzie spełniał swoją rolę przez bardzo długi czas. Materiały są odporne na otarcia oraz przywieranie drobinek brudu.

Jednak to co je wyróżnia, to niezwykle szeroki wybór deseni, kolorów oraz kształtów. Wśród etui znajdziesz kwiatowe wzory, monochromatyczne barwy czy znane i minimalistyczne, klasyczne rozwiązania. Dzięki nam znajdziesz idealną osłonę dla swojego sprzętu – poręczną, praktyczną i stylową.Produkty na stronie

Produkty na stronie

BAG-A-PORTER Spółka Z O.O.
Sopot 81-742, ul. Króla Jana Kazimierza 6C M 6
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek: 10:00-15:00
tel.:790 441 590