BAG-A-PORTER.pl to miejsce stworzone z myślą o nowoczesnych ludziach będących w ciągłym ruchu.

BAG-A-PORTER.PL oferuje oryginalne i funkcjonalne akcesoria mobilne. Wyselekcjonowane designerskie torby na laptopa, etui na tablety i telefony pochodzą od najlepszych światowych marek tworzących modne akcesoria towarzyszące nam w codziennym natchnionym życiu.

Naszą misją jest stworzenie uwielbianego miejsca, gdzie znajdziecie wyjątkowe produkty mające służyć Wam w podróży, w pracy i w domu - wszędzie tam gdzie korzystacie z urządzeń technologicznych. Piękne, stylowe i praktyczne.

 

INSPIRACJA

Będąc w ciągłym ruchu, szukaliśmy akcesoriów, które nadążą za nami, uzupełnią nasz nowy mobilny styl życia.


TECHNOLOGIA

…stała się ważną częścią naszego życia. Dzięki niej możemy żyć bardziej efektywniej, być bardziej elastyczni i mobilni.


MOBILNOŚĆ

Żyjemy w świecie bez granic. Nie ma dla nas ograniczeń. Możemy robić wszystko i wszędzie. Żyjemy pełnią życia. Jesteśmy w ciągłym ruchu 24/7.


DESIGN & FASHION

Wierzymy, że piękne i stylowe rzeczy wpływają pozytywnie na nas i na nasze otoczenie.


FUNKCJONALNOŚĆ

Główną funkcją, jaką muszą spełniać akcesoria mobilne – jak torby na laptopa, etui na telefony czy tablety jest właściwa ochrona urządzeń, które przechowują. Właściwa ochrona połączona z funkcjonalnymi rozwiązaniami składają się na wyjątkowy produkt, który pokochacie, od pierwszego spotkania.


JAKOŚĆ

Zwracamy szczególną uwagę na najwyższą jakość oferowanych produktów. W większości wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów charakteryzują się perfekcją wykonania i dbałością o każdy szczegół.

Dlatego dokładamy starań, alby wszystkie oferowane prze nas produkty charakteryzowały się nie tylko doskonałą jakością oraz funkcjonalnością, ale i świetnym designem.

Chcemy, by nasza oferta pomogła Wam być modnym, mobilnym i niezależnym, dlatego z taką starannością dobieramy marki, które chcemy Wam zaproponować.

 

FILM O BAG-A-PORTER http://tv.fachowcy.pl/bag-a-porter


BAG-A-PORTER Spółka Z O.O.
Sopot 81-742, ul. Króla Jana Kazimierza 6C M 6
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek: 10:00-15:00
tel.:790 441 590