OD PROFESJONALIZMU PO INDYWIZUALIZM


Oferujemy torby na laptopy, etui na tablety i smartphony, a także inne akcesoria dla pracowników mające podkreślić ich profesjonalny wygląd.

Wśród portfolio naszych produktów znajdziecie także wyjątkowe prezenty dla Waszych klientów. 

Przygotowujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb Waszej firmy.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – zasada ta odgrywa ogromną rolę w biznesie, dlatego coraz więcej firm wprowadza dress code mający współgrać z wizerunkiem marki.

Niemniej ważne są  akcesoria uzupełniające profesjonalny wygląd pracowników.

Oferujemy:

akcesoria na urządzenia technologiczne – popularnym narzędziem pracy stały się laptopy, tablety i smartphony często zabierane na spotkania biznesowe – spraw by torby i etui, w których są noszone były gustowne i zgodne z dress codem firmy.

akcesoria biurowe i osobiste – luksusowe organizery, notesy, wizytowniki, skórzane koperty, teczki na dokumenty, podkładki na biurko i wiele innych pięknych przedmiotów, które podkreślają Twój profesjonalizm

akcesoria skórzane stanowiące wyjątkowy prezent dla Twoich klientów – luksusowe etui na iPada czy iPhone’a, portfele, etui na paszport i inne niepowtarzalne przedmioty o nieprzeciętnym designie.

Na życzenie klienta we współpracy z naszymi producentami tworzymy indywidualne rozwiązania – od  umieszczenia logo firmy na produkcie lub opakowaniu poprzez stworzenie limitowanej serii po stworzenie nowego przedmiotu będącego interpretacją osobowości firmy lub marki.

Firmą najchętniej dostosowującą swoje produkty jest włoskie Pinetti, które stworzyło indywidualne serie dla takich firm jak: UniCredit, Michalin, Bugatti, TNT i wielu innych.

Drugą naszą firmą mogącą pochwalić się ciekawymi przedsięwzięciami ze współpracy z gigantami jest holenderskie DECODED. Ich niebieskie etui na iPhone dla holenderskich linii lotniczych  KLM czy ostatnio zielone etui na iPada dla członków zarządu Heinekena są najlepszym przykładem możliwości firmy.

Z przyjemnością przygotujemy dla Waszej firmy rozwiązanie najlepiej odpowiadające Waszym potrzebom.

 

KONTAKT W  SPRAWIE OFERTY DLA FIRM:

shop@bag-a-porter.pl


 

 


BAG-A-PORTER Spółka Z O.O.
Sopot 81-742, ul. Króla Jana Kazimierza 6C M 6
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek: 10:00-15:00
tel.:790 441 590