OFERTA
Eleganckie etui na iPhone 7/7s i iPhone 8 ochronią telefon przed zabrudzeniami, wilgocią oraz działaniem słońca. Ponadto stanowią nietuzinkowe rozwiązanie, dzięki któremu można się wyróżnić. Osłony powstały z materiałów najwyższej jakości. Odpowiadają również najnowszym trendom, stąd też będą najlepszym rozwiązaniem dla Twojego smartfona.

Zachęcamy do wyboru stylowego i praktycznego etui na iPhone 6 wykonanego z doskonałych tworzyw. To rozwiązanie niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia smartfona przed otarciami i zabrudzeniami. W ofercie znajduje się szeroka gama wzorów i kształtów, które prezentują się niezwykle elegancko.

Chcesz się wyróżnić? Zdecyduj się na wyjątkowe etui na iPhone 6 Plus od znamienitych producentów. Prezentujemy eleganckie, zarówno minimalistyczne, jak i bogato zrobione, unikatowe osłony. Dzięki nim możesz zupełnie odmienić wygląd swojego smartfona i spersonalizować go zgodnie ze swoim gustem.

Brytyjska marka KNOMO to producent stylowych, minimalistycznych akcesoriów dla laptopów, notebooków, tabletów i smartfonów. Firma stawia na nowoczesność, mobilność oraz uniwersalne rozwiązania. Doskonale wie, jak niezbędne są obecnie solidne, ale zarazem eleganckie osłony dla sprzętu elektronicznego.

Wybierz etui na laptopa, które będzie nie tylko wygodne, ale także stylowe. Prezentujemy szeroki wybór kolorów i deseni, wśród których znajdziesz idealny produkt dla siebie. Pokrowce chronią sprzęt przed szkodliwym działaniem słońca i wilgoci, a także zabezpiecza przed otarciami. Będą pasować do każdej okazji.


BAG-A-PORTER Spółka Z O.O.
Sopot 81-742, ul. Króla Jana Kazimierza 6C M 6
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek: 10:00-15:00
tel.:790 441 590