Lista produktów producenta: KNOMO

                          

KNOMO 


KNOMO to brytyjska firma z siedzibą w Londynie produkująca stylowe, a jednocześnie funkcjonalne torby i akcesoria służące przenoszeniu, a przede wszystkim najlepszej ochronie laptopów, tabletów i smartphonów.

W ofercie KNOMO znajdziecie ekskluzywne torby oraz etui na laptopa, w tym MacBooka, poręczne etui na iPada i inne tablety, a  także skórzane etui oraz portfele na iPhone, samsunga Galaxy, a także inne smartphony.
 
To wyjątkowa marka tworzona przez młodych ludzi, którzy  w 2004 roku zrozumieli, że zastosowanie urządzeń technologicznych ulegnie radykalnej zmianie, co wpłynie na nasz styl życia.
 
Nazwa KNOMO została utworzona z 2 słów:
KNOWLEDGE (wiedza) + MOBILITY (mobilność)
i jest wymawiana z cichym "k", czyli. "nomo".
 
KNOMO stawia sobie za cel: tworzyć doskonałe torby i akcesoria, co doceniły już gwiazdy, które wybrały ich produkty m.in. Pippa Middleton. Torba na laptopa Knomo to funkcjonalny i elegancki dodatek.
 
Firma KNOMO wprowadziła wyjątkowe rozwiązanie – MY KNOMO ID. Jeśli Twój produkt KNOMO zginie, znalazca może łatwo skontaktować się z firmą KNOMO dzięki unikalnemu numerowi KNOMO ID. Firma KNOMO odzyska Twój produkt i dostarczy Ci go bez jakichkolwiek opłat. Dowiedz się więcej na stronie MY KNOMO ID.

KNOMO WOMEN LOOKBOOK

 


Produkty na stronie

Produkty na stronie

BAG-A-PORTER Spółka Z O.O.
Sopot 81-742, ul. Króla Jana Kazimierza 6C M 6
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek: 10:00-15:00
tel.:790 441 590