Żyjemy w niezwykle szybko zmieniającym się świecie – otaczajmy się akcesoriami, które pozwolą nam za nim nadążyć

Otaczająca nas rzeczywistość wciąż się zmienia, a my jesteśmy ciągle w ruchu. Dzięki wszechobecnej technologii, możemy być na co dzień w  centrum tego świata - inspirującego, ale również bardzo wymagającego. Czujemy, że jeśli za nim nie nadążymy, on może zostawić nas w tyle.


Granica między pracą a czasem wolnym została zatarta. Jednych może to przytłaczać, inni z kolei uczą się czerpać z tego korzyści.  Kluczowa staje się możliwość wyboru stylu życia, który pozwali nam nadążać za światem wokół nas, i jak najlepiej wykorzystać napotkane możliwości.

 

Tu znajdujemy inspirację dostarczając starannie zaprojektowane produkty ułatwiające życie i pomagające w pełni wykorzystać nowe technologie – zaprojektowane przez ludzi, którzy są pasjonatami swojej pracy.

 

Kluczowe stają się kompletne rozwiązania -  jak funkcjonalne torby na laptopa Knomo z dedykowanymi kieszeniami na klucze, tablet, powerbanki i całą resztę potrzebnych Ci gadżetów – porządkujące Twoje otoczenie. Męskie torby na laptopa staną się nieodłącznymi kompanami Panów także po pracy.

 

Wciąż używasz telefonu, który rozładowuje się w najmniej oczekiwanych momentach. Filigranowa damska torebka z ładowarką lub elegancki powerbank sprawią, że będziesz spokojny.

 

 

Chcesz każdą wolną chwilę wykorzystać dla siebie? Słuchasz muzyki w drodze do pracy? Możesz słuchać jej w najmodniejsze damskich słuchawki Frends lub wybrać dyskretne słuchawki SUDIO cechujące się wyjątkowym nienarzucającym wzornictwem.

 

Chcesz mieć łatwy dostęp do telefonu w trakcie pracy, stacja ładująca Native Union nie tylko ozdobi Twoje biurko i naładuje iPhone, ale także umożliwi ciągły wgląd w to co się na nim dzieje.

Jeździsz do pracy na rowerze lub skuterze, wybierz plecak na laptopa, który nie tylko zmieści Twój komputer, ale także dokumenty i inne niezbędne przedmiotu pozostawiając Twoje ręce wolne.

 

Jeśli jesteś kobietą, która nie wyobraża sobie życia bez swojej ukochanej torebki, a potrzebuje bezpiecznie przenosić swojego laptopa, najlepszym rozwiązaniem staje się etui na laptopa –chroniące sprzęt i zarazem eleganckie, które zmieści się w niejednej torbie.

Potrzebujesz naładować telefon, a ładowarka została w domu,  przydatny będzie kabel lighting, którym doładujesz iPhone także w pracy podłączając go do komputera, na którym pracujesz.

Korzystasz z nawigacji w aucie i nie masz gdzie położyć telefonu? Etui na iPhone z uchwytem na magnes pomoże umieścić go we właściwym miejscu.

 

Torby na laptopy, etui na tablety czy telefony mają nie tylko chronić Twoje gadżety, ale przede wszystkim pomagać Ci żyć w symbiozie z technologią, tak byś Ty mógł się skoncentrować na tym co ważne.

BAG-A-PORTER Spółka Z O.O.
Sopot 81-742, ul. Króla Jana Kazimierza 6C M 6
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek: 10:00-15:00
tel.:790 441 590