Eleganckie i funkcjonalne torby i plecaki na laptopa Knomo pasują do stroju do pracy, jak i sportowych ubrań

Brytyjskie Knomo – marka słynąca z  eleganckich i funkcjonalncyh toreb do laptopa dla kobiet i mężczyzn, praktycznych i wyjątkowych plecaków na laptopa oraz etui na lultrabooki/ MacBooki i iPhony – zachwyca kolejną oryginalną kolekcją damskich toreb i plecaków na laptopa.

 

Dwie skrajnie różne propozycję to kolekcja Dalson w duchu street style oraz Art Deco inspirowana zwycięską grafiką z konkursu design z 1920 roku.

Kolekcja Dalson wychodzi naprzeciw modzie codziennej – wygodnej, wszechobecnej, znanej z ulicy, mediów społecznościowych, tworzonej przez i dla prawdziwych ludzi.

Bezwątpienia moda ta wpływa na nas codziennie – zaczynając od tego co zakładamy do biura, skończywszy na naszym stroju weekendowym.

Plecak na laptopa Berlin, torba na laptopa Copenhagen czy uniwersalny Reykjavik – torba na laptopa i plecak w jednym stanowią kwintesencję street style. Nazwy europejskich stolic nie są tu przypadkowe. Podkreślają, że inspiracją dla kolekcji była różnorodna moda uliczna – barwna, oryginalna i wygodna.

Torby i plecaki na laptopa Dalson są dostępne w dwóch kolorach: czarnym i różowym.

Na drugim biegunie znajduje się kolekcja w stylu Art Deco. Tu torby i plecaki na laptopa z kolei wyglądają jak dzieła sztuki. Charakteryzuje je wzór zainspirowany zwycięską grafiką z konkursu designu w 1920 roku - teraz przechowywaną w Muzeum Wiktorii i Alberta. Ponadto, każda sztuka jest przygotowana z indywidualnie wyciętego kawałka wzorzystego materiału, co nadaje jej wyjątkowego charakteru.

Znowu pojawiają się torba na laptopa Copenhagen, plecak na laptopa Berlin czy uniwersalny Reykjavik – ale w dwóch charakterystycznych wzorach: MONOCHROME: czarno-białym i NIGHT FOREST: granatowo, zielono, niebieskim.

 

 

Obie kolekcje plecaków i toreb na laptopa Knomo - dzięki ponadczasowemu wzornictwu pasują do stroju do pracy, jak i sportowych ubrań.

BAG-A-PORTER Spółka Z O.O.
Sopot 81-742, ul. Króla Jana Kazimierza 6C M 6
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek: 10:00-15:00
tel.:790 441 590