INSPIRACJE ŚWIĄTECZNE - torba na laptopa, etui na tablet, powerbank - wyszukane prezenty dla wymagających

Kolejne święta zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku pragniemy obdarować najbliższych prezentami, które sprawią im radość. Lepiej zatem nie zostawiać wyboru upominków na ostatnią chwilę – ryzykujemy wtedy, że w pośpiechu zdecydujemy się na prezenty przypadkowe i nietrafione.

Cała radość tkwi właśnie w planowaniu, co by sprawiło największą przyjemność ukochanym osobom, z czego rzeczywiście będą korzystać, co ich uraduje czy co ułatwi im życie. Upominek na gwiazdkę od serca ucieszy nie tylko obdarowanego, ale i „Świętego mikołaja”, który go wybrał.

Żyjemy w epoce cyfrowej, gdzie prawie nikt nie rozstaje się ze swoim telefonem, a wielu z nas traktuje tablet czy laptopa jako przenośne biuro, które ma często przy sobie. Często jednak Ci zapracowani, zaganiani nie pomyśleli o etui na laptopa czy plecaku, czy torbie, które pomogą im wygodnie i bezpiecznie przenosić swoje ukochane gadżety.

 

Pragniemy Państwu zaprezentować wyjątkowe pomysły na prezenty świąteczne . Akcesoria z www.bag-a-porter.pl to starannie wyselekcjonowane produkty premium – zaprojektowane by służyć przez lata.

PREZENTY DLA NIEJ - piękne na zewnątrz - inteligentne w środku- eleganckie torby na laptopa, skórzane etui na tablety, telefony czy laptopy, modne słuchawki czy designerskie powerbanki,  kable ładujące czy torebki z wbudowanymi ładowarkami –  zadowolą najbardziej wymagające Panie.

PREZENTY DLA NIEGO - by  żyć na własnych zasadach – pracować poza biurem, być w centrum wydarzeń, kiedykolwiek tego potrzebujemy – wszechstronne męskie torby z dedykowanymi kieszeniami na laptopa, eleganckie i funkcjonalne zarazem, stylowe pokrowce na laptopy,  etui i organizery na tablety, etui na telefony z uchwytem na magnes do używania w samochodzie i nie tylko - INTELIGENTNE AKCESORIA POMAGAJĄCE ŹYĆ W SPOSÓB ZORGANIZOWANY I WYGODNY

W celu ułatwienia Państwu wyboru stworzyliśmy kilka kategorii, gdzie znajdują się propozycje podarunków dobranych odpowiednio dla różnych osób, ich upodobań i stylu życia. ->>> PRZEWODNIK PREZENTOWY

 

Zachęcamy także do obejrzenia INSPIRACJI ŚWIĄTECZNYCH Z DZIEŃ DOBRY TVN, gdzie Pani Gadżet zaprezentowała nasze produkty 

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/pod-choinke-spiwor-dla-stop,187794.html

BAG-A-PORTER Spółka Z O.O.
Sopot 81-742, ul. Króla Jana Kazimierza 6C M 6
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek: 10:00-15:00
tel.:790 441 590