ETUI NA IPADA – zbytek czy konieczność – dlaczego pokrowiec na tablet jest potrzebny

Posiadacze tabletów często nie decydują się na żadne etui na tablet, wychodząc z założenia, że jest zbyteczne. Mały tablet łatwo schować do torby, zatem większość przenosi tablet bez pokrowca.

Niestety brak ochrony może okazać się dla naszego tabletu bardzo przykry w skutkach. Delikatny ekran łatwo ulega zadrapaniom, nie mówiąc już o poważnych uszkodzeniach, gdy urządzenie bez etui spadnie na ziemię.

Doradzamy zatem wybrać pokrowiec na tablet, żeby bezpiecznie go przenosić i często też dzięki np. dedykowanemu etui na iPada – jeszcze wygodniej go użytkować.

 

PRZEGLĄD ETUI NA TABLETY

 

1)      Wsuwany pokrowiec na tablet (w tym iPada)

Wsuwane etui na tablet do uniwersalne rozwiązanie dla wielu tabletów. Etui na tablet Herschel Supply dzięki miękkiej wyściółce właściwie ochroni każdy tablet, zwłaszcza w podróży. Uniwersalne rozmiary pokrowca (dostępny w 2 rozmiarach) pozwolą na stosowanie go również dla innych, kolejnych tabletów.

Skórzane etui na tablet w wersji wsuwanej to elegancki dodatek i luksusowa ochrona tabletu.

 

 

2)      Etui na iPada Pro, iPada Air czy iPada Mini

Dedykowane etui na ipady to eleganckie skórzane etui z klapką, które nie tylko w pełni ochronią iPada podczas przenoszenia ale także sprawią, że ułatwią użytkowanie dzięki składanej klapce umożliwiającej unieruchomienie iPada w różnych pozycjach.

 

3)      Etui na tablet (w tym iPada) typu organizer

Organizer z dedykowaną kieszenią na tablet to idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących i pracujących zdalnie. Organizer pomaga przechować w jednym miejsc tablet (a niektóre też laptopa), ładowarki, kable, powerbanki, klucze, karty, wizytówki i inne niezbędne rzeczy, które zawsze chcesz mieć przy sobie.

Organizery występują w różnych wersjach rozmiarowych – skórzane i wykonane  z tkaniny.

 

BAG-A-PORTER Spółka Z O.O.
Sopot 81-742, ul. Króla Jana Kazimierza 6C M 6
Godziny pracy: Poniedziałek-piątek: 10:00-15:00
tel.:790 441 590